Sık Sorulan Sorular

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Satın alma işlemi nasıl yapılır?
Sitemize üye olun hesabınıza giriş yapın üyeliginizi aktif edin paketi seçin ister kredi kartı ister havale ile satın alın Satın aldıktan Sonra ticket sistemi veya iletişimlerden bize ulaşın sitenizi 30dk icinde kurup teslim edelim.!
Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?
Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.
Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?
Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.
Ürünlerin iade hakkı var mıdır?
Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.
Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?
Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.
Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?
Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.
Bayii Olmam için Ne Yapmam lazım
Soft bayimiz olarak %50 indirim hakkı kazanabilirsiniz Her üründe %50 indirim için soft bayi olmanız lazım elbetki tek seferde soft bayii bedeli 1000TL ödeyip ömür boyu her ürünü yarı fiyata alabilirsiniz.
Yazılım alsam Hosting & Domain Saglarmısınız
evet hosting ve domain hizmetimiz mevcuttur dilerseniz anahtar teslim sitenizi kurup teslim edebiliriz.
Her yıl neden ödeme yapacagım
Yazılım 1 defa aldınızmı ömür boyu acık kaynak sizindir hic bir ödemesi Bulunmamaktadır.. Sadece hosting ve alan adı aldığınızda yıllık ödemesi mevcuttur.
DNS name Server Adresleri Nedir.?
Domaininizi Kalitesoft.com'dan almadıysanız domaininizin DNS adreslerini aşağıdaki sunucu adreslerimize yönlendirmeniz gerekmektedir. DNS Adreslerimiz:  ns1.webdunyasi.net ns2.webdunyasi.net
Hosting & Domain Nasıl Alabilirim.?
Hosting ve Domain alımını, Web sitesi paketimizi satın alırken sipariş sayfasında sepetinize ekleyebilirsiniz. Domain ve hosting alımını sadece web paketi satın alırken sepetinize ekleyebilirsiniz. Harici olarak hosting ve domain satışımız yoktur. Sunucularımızda güvenli bir şekilde sitelerinizi barındırabilir ve yıllık takibini yapabilirsiniz. Domain ve Hostingler 1 yıllık olarak satılmaktadır,bir sonraki yıl yenilemeniz gerekmektedir. Domain ve Hostinglerinizin yıllık süresinin dolmasına 1 ay ve 15 gün kaldığında mail ve sms ile bilgi verilmeketdir. Müşteri panelinizden Domain ve Hosting yenileme ücretini ödeyebilirsiniz.
Bir üst Hosting istediğim zaman alabilirmiyim.?
Hangi paketimizi kullanırsanız kullanın hosting kotanız yetersiz geldiğinde bir üst hosting paketine ücretini ödeyerek geçiş yapabilirsiniz. Geçiş esnasında verilerinizde herhangi bir kayıp söz konusu olmaz siteniz hiç kapanmadan bir üst hosting paketine geçiş yapar.
Kredi Kartı ile Satın Alabilirmiyim.?
Sitemizdeki Tüm ürünleri istediginiz Kredi Kartı ile 3D SSL güvencesi ile anında Satın alabilirsiniz..
Sitem Arama Motorlarında Çıkacakmı (Google vb.)
Sistemimizde yer alan Hazır Web Paketlerimiz Seo Uyumludur.google'da ve diğer arama motorlarında kendiliğinden çıkmaktadır. Web sitenizin google arama sonuçlarında çıkması yaklaşık 10-15 gün sürer. Sitenizin googlede yer alması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Siteniz içeriğini otomatik olarak tarayan google botlar zaman içinde sitenizi arama sonuçlarına dahil eder. Daha üst sıralarda çıkmak için; - Başka sitelerden sizin sitenize link verilmesini sağlamalısınız (En önemli kriter budur.) - Sitenizin içeriğinin ilgili olduğunuz konularda zengin metinlerden oluşmasını sağlamalısınız. - Ayrıca ana sayfanızda bağlantılı metinlere yer vermelisiniz. - Site içeriğinizi güncel tutmalısınız (Zaman zaman değişiklik yapmalısınız).
Satın Aldığım Web paketine ek modül yapıyormusunuz.?
Ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığında yapıyoruz. Ek Modül isteklerinizi İletişim sayfamızda yer alan iletişim formu aracılı ile veya furkanturan69@gmail.com mail adresimize yazabilirsiniz. İstediğiniz ek modülün maliyeti hesaplanarak size teslim edileceği tarihi bildiriyoruz.
Satın Aldığım Web paketi Ne Kadar sürede Teslim Ediyorsunuz.?
Satın Aldığınız Web Paketinin Ödemesini Yaptıktan Sonra Mesai Saatlerimiz içerisinde 15 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Mesai Saatleri dışında 30 dakikada teslim edilmektedir. Mesai Saatlerimiz Hafta içi : 09:00 19:00 Cumartesi : 10:00-18:00 Pazar: KAPALI (Pazar günü satın aldığınız web paketleri 30 dakika içerisinde gönderilmektedir.)
Satın Aldığım Web paketinde Copyright Silebilirmiyim.?
Web Paketlerimizin footer kısmında ve panelde bulunan linklerimizi silebilir, kendi linklerinizi koyabilirsiniz.
3152476

armut

DMCA ile Korunmaktadır

visakartkartkartkartkartkartkartkartguvenli